Nano Buda tanziminiz hakkında / A question about your Nano Budha

oliver-budha

Bu tasarımınız hakkında bir soru sormak istiyorum. Gerçkten tasarım çok hoşuma gitti. Bu Buda heykelini siz herhangi bir yerden rastgele mi aldınız yoksa suda zarar görmeyecek bir ürün mü ? Böyle kurulumlarda nelere dikkat edilmeli?

Bu heykelciği Çin’den Asya heykelleri ihraç eden bir toptancıdan aldım. Su değerlerine etkisi yok. Bir tür kumtaşından sanırım. Eğer emin olamıyorsanız materyalin üzerine hidroklorik asit damlatın, tepkime yoksa kireçsiz demektir… bitkili bir akvaryumda kullanacaksanız en önemlisi budur.

Saygılar, Oliver

I want to ask a question about this design of yours. I really loved this. Did you bought this Budha from a random place or is it a special statue which is not give reaction with water ? What must we care in this kind of setups?

I bought this statue form a wholesaler who is specialist to import Asian statue from China. It dont have effect on the water quality. I think it is a kind of sandstone. If you are not sure try some drops hydrochloric acid on the material, if there is no effect the material is free of lime…the most important if you want to use it for a planted aquarium.

Regards, Oliver

Paylaş:
Share

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share